Referanslarım

Selim Bey'in bloguma yapmış olduğu tasarımdan çok memnun kaldım. Kendisi yapım aşamasında çok emek verdi ve istediğim tasarıma ulaşmak için türlü değişiklikler yaptı. Sonuç mu? Bayıldım. Blog tasarımınızı değiştirmek ve blogunuza özel bir görünüm elde etmek istiyorsanız Selim Bey ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
Berfin => BÜYÜLÜ AYRAÇ

-------------------

Selim Bey'in bloguma yapmış olduğu şablonu gerçekten çok beğendim. Ayrıca çekiliş sonucu belli bir tasarımı kazanmama rağmen blog içeriğime uymadığını fark edip, kendi arzusu doğrultusunda tasarımı değiştirmesi ayrı bir incelik ve takdir edilmesi gereken bir durum. İlgisi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten çok hızlı bir paylaşım oldu. Tüm arkadaşlara Selim Bey'le çalışmasını tavsiye ederim.
Neyran => MOR CAFE

-------------------

Çok severek kullandığım güzel bir şablon yaptığı için Selim Bey'e çok teşekkür ederim. Çok kaliteli şablonlar yapıyor. Başarılarının devamını dilerim ve bu güzel tasarım için çok teşekkür ederim.

-------------------

Kitap Cumhuriyeti olarak, kullandığım header için Selim Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisi bu konuda gerçekten çok yetenekli bir kaardeşimiz. Bana da, header hediye etti sağolsun. Header ve şablon yaptırmak isteyenler kardeşimizin sitesine uğrayabilir.

-------------------

Başını ağrıtmaktan hala vazgeçmediğim Selim Bey'e ne kadar teşekkür etsem azdır. Blogumun kaybettiğim nefesim olduğunu anlayan ve blogumu anlamdıran tasarımıyla, beni hayata umutlandıran kalpli baloncuklarımı yapan bu mütevazi beyefendiyle tanıştığıma sevinmem için ne kadar sebep vardı önümde biliyor musunuz? Şiddetle tavsiye ediyorum, öğrenmek istemelisiniz!
Esra Ebru => MATMAZELLA

-------------------

Ben  Kelebek Etkisi adlı blogumun tasarımını; Tasarım Masalları adlı blogun yöneticisi Selim Bey'e yaptırdığım için çok ama çok mutluyum. Tam hayalimdeki gibi bir tasarıma sahip olurken Selim Bey de, beni büyük bir sabırla dinledi ve isteklerimi yerine getirdi. Bir bayanla çok zor bilirim, ama anlayışı, sabrı ve çalışkanlığıyla kaliteli bir iş çıkaran Selim Bey'e çok teşekkür ederim. Artık blogumu daha çok seviyorum.
Devrim => KELEBEK ETKİSİ

-------------------